🇱🇻Make It Happen. QooQoo X Maybelline Prezentācija RFW

DISCLAIMER
This post was created before my switch to cruelty-free lifestyle.
Šis raksts tika veidots pirms manas pārejas uz cruelty-free dzīvesveidu.

Viens no spilgtākajiem Riga Fashion Week pasākumiem bija Maybelline New York prezentācija un tam sekojošā QooQoo modes skate. Pasākums norisinājās viesnīcā Radisson Blu (liels YEEEY par šī gada RFW lokācijas maiņu).

peppercakes-qooqooxmaybelline-rfw

Prezentācija sākās ar īsu ieskatu zīmola vēsturē - pirms 100 gadiem ņujorkiete Meibela nolēma radīt skropstu tušu, kuru būtu ērti lietot. Viņas uzņēmīgais brālis gadu laikā pārvērta šo ideju par veselu zīmolu ar plašu produktu piedāvājumu. Jaunais sauklis Make It Happen cenšas sniegt Ņujorkas iedvesmu un grima spēku katrai sievietei. Zemāk variet apskatīt kampaņas video, kurš izpelnījās visu klātesošo aplausus !

Mums bija iespēja arī iepazīties ar jaunajiem produktiem - acu ēnu paleti Blushed Nude Palette, skropstu tušu Colossal Go Chaotic, vaigu sārtumu Face Studio Master, lūpu spīdumiem Baby Lips un uzacu paleti Eye Studio Brow Drama. Daži no tiem bija arī dāvanu maisiņā (sneak-peak Instagram) - gaidiet atsauksmi drīzumā. 

peppercakes-qooqooxmaybelline-rfw
peppercakes-qooqooxmaybelline-rfw
peppercakes-qooqooxmaybelline-rfw

Make-up māksliniece Dita Grauda pastāstīja par aktuālajiem grima tēliem un parādīja, kā tos transformēt ikdienas nēsāšanai. 

1. Viss rozā. Šosezon nevajag baidīties no rozā krāsas un var droši to izmantot gan uz lūpām, gan vaigiem, gan acu ēnās reizē.

2. Zils laineris. Tas piestāv ikvienai acu krāsai ! Uz mēles tika atrādīts ļoti spilgti zils acu grims, taču ikdienā pietiek arī ar zilu lainera līniju vai zīmuli.

3. Balts laineris. Maigi rozā lūpas un balts acu laineris veido interesantu un ne parāk kliedzošu tēlu.

4. Gliteri. Ieraugot gliterus gan modeļu, gan make-up mākslinieču matos, es burtiski iedegos - MAN TO VAJAG. 

peppercakes-qooqooxmaybelline-rfw
peppercakes-qooqooxmaybelline-rfw
peppercakes-qooqooxmaybelline-rfw

Es izvēlējos maxi kleita no H&M ar elegantiem izgriezumiem uz rokām. Izskatās, ka apsēstība ar garajām kleitām turpināsies arī šajā vasarā !

Šampanietis, mini-burgeri, sarunas un tad jau laiks skatei !

peppercakes-qooqooxmaybelline-rfw

QooQoo jaunā kolekcija Cosmic Kitten tika veidota balstoties uz 4 grima tendencēm, kuras piedāvā Maybelline New York. Kolekcijā dominē silti rozā Quartz Pink un vēsi zilais Lilac Serenity. Audumu apdrukās bija saskatāmas gan krāsu šļakatas, gan zvaigžņotas nakts debesis ar zodiaku zīmēm, gan kimono formas. 

peppercakes-qooqooxmaybelline-rfw

SEKO :
QOOQOO.MEFACEBOOK/QOOQOOFASHION | INSTAGRAM @QOOQOOSHKA
FACEBOOK/MAYBELLINENYLATVIA | INSTAGRAM @MAYBELLINEBALTIC

FOTO :
ULDIS VILKS | KIKITA VORONOV | DARREN KANE | MARK LITVYAKOV FOR RFW


YOU MAY ALSO ENJOY