RFW AW15 Atklāšana & QooQoo Skate

Vakar vakarā visi Latvijas modes mīļotāji savācās D.Fab, lai nosvinētu Riga Fashion Week atklāšanu. Pilnīgi nejauši, pēdējā brīdī (nepārspīlējot - 15 min pirms šova sākuma), es dabūju ielūgumu un lidoju uz pasākumu. Manu pilnīgi neatbilstošo tērpu un izspūrušo zirgasti variet redzēt Instagram bildēs, ha. Man nebija līdzi kameras, tāpēc atvainojot par telefona kvalitātes bildēm.

Pasākumu atklāja dziedātāja un QooQoo jaunā seja MNTHA, izpildot zināmu dziesmu kaverversijas vienā no jaunās kolekcijas kleitām. Vakas turpinājās ar QooQoo skati, kura šoreiz sadarbojās ar Maybelline. Modeles parādījās uz balkoniņa, nokāpa pa spirāļveida kāpnēm, tika piegrimmētas turpat uz skatuves (visu procesu varēja redzēt arī uz ekrāniem) un devās pastaigā cauri skatītāju rindām.

Visa kolekcija izstaroja 60-to gadu noskaņu, liekot uzsvaru uz jaunību, drosmi un dzīvesprieku. Bija patīkami redzēt, kā zīmols paplašināja savu piedāvājumu no legingiem un T-krekliem līdz kleitām un pat mēteļiem, kuri izskatījās ērti, bet tajā pašā laikā arī piemēroti vilkšanai uz pasākumiem. Mans favorīts bija pasteļkrāsas mētelis ar rozā sirds veida kabatām.


IESKATIES ARĪ ŠEIT