🇱🇻Kā Es Piedalījos Rīgas Stila Pavēlniekā TV24

Man bija tas gods un prieks piedalīties Rīgas Stila Pavēlnieks 14. novembra raidījumā. Tā bija pirmā tiešraide manā dzīvē, un par laimi, viss noritēja lieliski ! 

3. sezonā sāvā starpā sacenšās divi stilisti - Dāvids un Deniss Ševeļovs. Katram ir 3 modeļi, bet ne viņiem, ne stilistiem nav ne jausmas, kurā komandā būs kurš līdz pat ceturtdienas pielaikošanām. Es tiku Dāvida un viņa asistenta Gata komandā, kas bija ļoti forši, jo viņi abi ir mega radoši, pozitīvi un jautri.

Lai būtu gatavas tiešraidei 21.00, mēs ieradāmies jau 17.00 un ar frizieru un vizāžistu palīdzību (un stilistu norādēm) tikām pucētas, klausoties Edītes Piafas dziesmas (retro noskaņai) un Dāvida jokus (vispārīgai noskaņai :D). Es gan cerēju būt ietērptai vintāžas kleitiņā, bet ... bikses ar vīriešu kreklu arī bija ok - vislabāk gan man patika pūkainā violetā apkaklīte.

Mūsu komnda uzvarēja, bet tas nav galvenais, jo es pavadīju tiešām superīgāko sestdienas vakaru. Liels paldies kastinga aģentūrai Wunderkind par uzaicinājumu ! Ja jūs vēlaties piedalīties Stila Pavēlniekā vai citos interesantos filmēšanas projektos, noteikti piesakieties aģentūras datubāzē. Un milzīgs paldies maniem lielākajiem atbalstītājiem - Mikam un mammai, kā arī visiem, kuri skatījās raidījumu mājās !

TV24.lv | Facebook | Instagram @RigaTV24 | Twitter @RigaTV24

Skaties 3. sezonas 9.raidījumu Play24.lv !

Pasākums : Rīgas Stila Pavēlnieks
Cena : ieeja brīva
Laiks : sestdienās 21-22 (ieeja no 20:00)
Vieta : Rīga TV24
Adrese : Blaumaņa iela 32, Rīga, Latvija

 

YOU MAY ALSO ENJOY

EVENTSLinda VesateIComment