šŸ‡±šŸ‡»PASĀKUMS | Kā Es PiedalÄ«jos RÄ«gas Stila Pavēlniekā TV24

Man bija tas gods un prieks piedalÄ«ties RÄ«gas Stila Pavēlnieks 14. novembra raidÄ«jumā. Tā bija pirmā tieÅ”raide manā dzÄ«vē, un par laimi, viss noritēja lieliski ! 

3. sezonā sāvā starpā sacenŔās divi stilisti - Dāvids un Deniss Å eveļovs. Katram ir 3 modeļi, bet ne viņiem, ne stilistiem nav ne jausmas, kurā komandā bÅ«s kurÅ” lÄ«dz pat ceturtdienas pielaikoÅ”anām. Es tiku Dāvida un viņa asistenta Gata komandā, kas bija ļoti forÅ”i, jo viņi abi ir mega radoÅ”i, pozitÄ«vi un jautri.

Lai bÅ«tu gatavas tieÅ”raidei 21.00, mēs ieradāmies jau 17.00 un ar frizieru un vizāžistu palÄ«dzÄ«bu (un stilistu norādēm) tikām pucētas, klausoties EdÄ«tes Piafas dziesmas (retro noskaņai) un Dāvida jokus (vispārÄ«gai noskaņai :D). Es gan cerēju bÅ«t ietērptai vintāžas kleitiņā, bet ... bikses ar vÄ«rieÅ”u kreklu arÄ« bija ok - vislabāk gan man patika pÅ«kainā violetā apkaklÄ«te.

MÅ«su komnda uzvarēja, bet tas nav galvenais, jo es pavadÄ«ju tieŔām superÄ«gāko sestdienas vakaru. Liels paldies kastinga aÄ£entÅ«rai Wunderkind par uzaicinājumu ! Ja jÅ«s vēlaties piedalÄ«ties Stila Pavēlniekā vai citos interesantos filmÄ“Å”anas projektos, noteikti piesakieties aÄ£entÅ«ras datubāzē. Un milzÄ«gs paldies maniem lielākajiem atbalstÄ«tājiem - Mikam un mammai, kā arÄ« visiem, kuri skatÄ«jās raidÄ«jumu mājās !

TV24.lv | Facebook | Instagram @RigaTV24 | Twitter @RigaTV24

Skaties 3. sezonas 9.raidījumu Play24.lv !

Pasākums : Rīgas Stila Pavēlnieks
Cena : ieeja brīva
Laiks : sestdienās 21-22 (ieeja no 20:00)
Vieta : RÄ«ga TV24
Adrese : Blaumaņa iela 32, Rīga, Latvija

 

YOU MAY ALSO ENJOY