🇱🇻SCHWARZKOPF Color Expert Matu Krāsu Prezentācija

DISCLAIMER
This post was created before my switch to cruelty-free lifestyle.
Šis raksts tika veidots pirms manas pārejas uz cruelty-free dzīvesveidu.

Matu krāsas, kuras nebojā matus - katras sievietes sapnis, vai ne ? Es uzaugu ar skaļiem stāstiem par to, ka matu krāsošana un balināšana ļoti bojā matus, tāpēc tagad pat grūti noticēt tādam brīnumam. Bet būs vien jānotic, jo 14. martā viesnīcā Pullman SCHWARKOPF prezentēja matu krāsas Color Expert ar Omegaplex® tehnoloģiju, kuras ir paredzētas lietošanai mājās.

Mūsu mati sastāv no vairākiem slāņiem. Ārējais slānis jeb kutikula atgādina jumta dakstiņus - ja tie ir atvērti, mati izskatīsies pūkaini, bet, ja aizvērti - mati būs gludi un spīdīgi. (Tāpēc ir obligāti jālieto kondionieris - tas aizver kutikulas !). Mata iekšiene sastāv no vertikāliem stiebriemi, kurus savā starpā satur saites (bonds). Matu krāsas vai karstuma ietekmē šīs saites tiek vājinātas vai sarautas, padarot matus vājus un lūstošus. Un te mēs nonākam pie Omegaplex® tehnoloģijas, kas iekļūst mata dziļākajā slānī un stiprina tā saites vai izveido jaunas, ja ir tāda nepieciešamība. Rezultātā mati kļūst piepidītāki un pat specīgāki pēc krāsošanas !

Pasākuma laikā dziedātāja Annija Putniņa veica paraugdemonstrējumu, nokrāsojot matus ar jauno Color Expert krāsu. Kā norādīja matu stilists Aleksejs Krjukovs, galvenais ir nemazgāt galvu pirms krāsošanas, jo uz matiem atrodas dabīgās eļļas, kuras pasargā galvas ādu. Process ir ļoti vienkāršs : jāsajauc visu tūbiņu un paciņu saturs un jāklāj uz matiem ar otiņas palīdzību (nedrīkst aizmirst lietot gumijas cimdus un aplikt apmetni vai uzvilkt vecu kreklu). 

Pēc 40-50 minūtēm (atskaite sākas pēc pēdējās matu šķipsnas nokrāsošanas), mati ir jāizmagā, lietojot speciālu komplektā esošu balzāmu. Pēc 3 nedēļām ir jālieto otrs balzāma iepakojums, lai atsvaidzinātu matu krāsu un Omegaplex iedarbību.

Rezultāts sanāca ļoti skaists - paši eksperti bija patīkami pārsteigti ! Protams, pēc matu krāsošanas ir svarīgi arī lietot speciālu šampūnu un kondicionieri, kas ikdienā turpinās stiprināt matu saites. Starp citu, līdzīgas iedarbības produkti ir arī BC Fibre Force līnijā, kas ir mani šā brīža absolūti favorīti ! 

TENDENCES 2017

Neliels ieskats šī gada aktuālākajos matu sakārtojumos un stilos. 

Vai jūs krāsojiet matus ? Dodieties uz frizētavu vai dariet to pašas mājās ?


YOU MAY ALSO ENJOY