🇱🇻SCHWARZKOPF Kolekcija Made To Create & Matu Tendences SS'16

DISCLAIMER
This post was created before my switch to cruelty-free lifestyle.
Šis raksts tika veidots pirms manas pārejas uz cruelty-free dzīvesveidu.

Trešdiena bija matu pasākumu diena - pēc Wella meistarklases devos uz jaunās SCHWARZKOPF kolekcijas prezentāciju. Man bija iespēja redzēt jaunās pavasara / vasaras tendences un uzzināt no pro-meistariem, kā izveidot šādas frizūras.

ESSENTIAL LOOKS 01/2016 kolekcija Made to Create uzmanības centrā izvirza rotaļīgu radošumu, kliedzošas krāsas, drosmīgus griezumus, kā arī vēl izsmalcinātāku izskatu, kas izceļ cilvēka dabisko skaistumu. Made to Create ir izstrādājuši 3 tendences jeb virzienus, iedvesmojoties no pasaules modes nedēļām : Urban Sports, Freecreation un Future Wave.

URBAN SPORTS

Pilsētas Sports ir sinonīms dinamiskam pilsētas dzīvesveidam. Sievietēm - gaisīgi viegls griezums, kurš veido spēcīgu, izteiksmīgu siluetu, spilgtas krāsas un pārsteidzoši efekti. Vīriešiem - īsa aizmugure un sāni, viegli ieveidoti, sabužināti gari mati, vai uz aizmuguri savākti mati.

SCHWARZKOPF ir radījis izmazgājamu matu krāsu, kura turās līdz 20 mazgāšanas reizēm. Tumšus matus gan būs pirms tam jāizbalina, bet laimīgās gaišu matu īpašnieces var ietonēt šķipsnas pēc sirds patikas.

FREECREATION

Šo ekspresīvo tendenci iedvesmo unikāls modes dizains - māksliniecisks pakāpeniskais stils ar katram cilvēkam individuāli pielāgotu griezumu. To var veidot gan androgīnā, gan sievišķīgā stilā. Īsi mati tiek veidoti precīzā grafiskā, juceklīgā griezumā, saglabājot dabiskumu izskatā. Garus matus frizieri iesaka vienkārši nēsāt izlaistus. 

Pat no balkona varēja redzēt, cik spīdīgi un gludi ir modeles mati - šis bija pirmais jautājums diskusijā ar frizieriem. Izrādās, ka šādu efektu mati iegūst pēc krāsošanas ar jaunajām SCHWARZKOPF matu krāsām.

FUTURE WAVE

Šī tendence iemieso kustību, koncentrējoties uz sprogainiem un viļņainiem matiem. Modē būs gan lielas, gan mazas cirtas, kuras izskatās eleganti un apjomīgi. Dabīgi sprogainiem matiem OSIS+ ir sagatavojis pāris līdzekļus, kuri sola noņemt matu pūkošanos un palīdzēt saglabāt loku formu. 

Visi OSIS+ produkti ir iedalīti 4 kategorijās : PREP, STYLE, TEXTURE un FINISH. Mani visvairāk ieintriģēja jaunais OSIS+ Undercoat. Tas ir praimeris, kuru var lietot gan mitros, gan sausos matos pirms veidošanas, lai padarītu tos gludus, spīdīgus un aizsargātu no karstuma un kaitīgajiem saules stariem.

OSIS+ jau daudzus gadus ir viens no maniem iecienītākajiem matu produktu zīmoliem, tāpēc biju ļoti priecīga par iespēju iepazīties ar cilvēkiem, kuri piedalās šo līdzekļu radīšanā. Paldies Schwarzkopf Latvija par ielūgumu !


YOU MAY ALSO ENJOY