🇱🇻STARCK PARIS Smaržu Prezentācija

20. septembrī restorānā MUTE tika prezentēts jaunais (un pirmais) smaržu trio no STARCK PARIS. Koncepts ir tik neparasts, ka varētu pat tikt dēvēts par apvērsumu smaržu pasaulē !  

Tie, kuri interesējas par dizaina pasauli noteikti ir pazīstami ar Philippe Starck vārdu. Franču dizainera darbi aptver dažādas jomas - interjera, produktu, arhitektūras, industriālo dizainu un pat modi. Šogad viņš spēra soli arī parfīma pasaulē, un, protams, radīja kaut ko pavisam savādāku.

 Philippe Starck un viņa dizaini.

Philippe Starck un viņa dizaini.

Prezentācija sākās ar nelielu konkursiņu, kurā bija jāuzmin, kuru no ekrānā redzamiem priekšmetiem ir dizainējis Philippe Starck. Viņa darbi ir atšķirīgi, dažreiz ar nelielu humora piedevu, bet vienmēr gaumīgi un graciozi.

STARCK PARIS kolekcija piedāvā 3 aromātus : Peau De Soie, Peau D'Ailleurs un Peau De Pierre. Ievērojāt, ka zīmola nosaukumā nav bieži vien ierastais parfum un trūkst arī EDP / EDT apzīmējumu ? Ņemot vērā faktu, ka smaržas atveras uz ādas un uz katra cilvēka aromāts var atšķirties, Starck izvirzīja par galveno elementu ādu (jeb franču valodā peu).

Maigi rozā Peau De Soie jeb āda no zīda ir līnijas sievišķīgākais un vieglākais aromāts. Parodksāli, ka tā trauslumu atklāj tieši vīrišķīgās notis - koksne un muskuss.

Zaļais Peau D'Ailleurs jeb āda no citurienes ir androgīns aromāts viņam un viņai. Teikšu godīgi - uzsmidzinot uz ādas, tas smaržo pēc... bietēm. (Galvenais, ka ne man vienīgajai !). Viennozīmīgi ļoti interesants aromāts, kuram līdzīgu nebiju sastapusi līdz šim.

Pelēkais Peau De Pierre jeb āda no akmens ir vīrišķīgs aromāts, kurš atklāj arī stirpā dzimuma sievišķīgo pusi. Sievietēm, kuras bieži izvēlas vīriešu smaržas, noteikti patiks šis !

 
 

Nevar palikt nepamanīts arī smaržu pudelīšu un kastīšu dizains ! Kopā saliktas, smaržu pudelītes veido dekoratīvu elementu, bet kastītēm apkārt izveidojas rāmītis. Taču pudelīte ir ne tikai acij baudāma, bet arī ērti satverama - tieši šeit izpaužas Philippe starck rokrasts. Ja jūs vēl neesat pārliecināti dizaina brīnišķīgumā, pamēģiniet saskatīt izsmidzinātāja trubiņu (ha, ha).

Visus pasākumus, kurus apmeklēju, es publicēju arī Insta Stories ! Vari sekot man @lindenee.

CENA STARCK PARIS aromāti €85 | 40 ml // €125 | 90 ml

Meklē veikalos Douglas un e-veikalā douglas.lv.

Draudzīgs foto ar STARCK PARIS pārstāvi, Zandu (Zanda&Life), Kamilu (Sugarmakeup) un Darju (Edelich).

PHOTOS ROLANDS BOSS

Paldies Douglas Latvia par ielūgumu !


YOU MAY ALSO ENJOY