🇱🇻Tikšanās Ar EVODY Smaržu Radītājām

Pagājušā gada rudenī es apmeklēju semināru, kurā tika stāstīts par nišas parfīmiem jeb rare parfums. Katram no tiem ir interesants un aizkustinošs stāsts, taču man sirsniņā iekrita tieši mātes un meitas zīmols EVODY

9. jūnijā devos (vai drīzāk lidoju !) uz The Lady's Class, kur notika tikšanās ar EVODY smaržu radītājām. Māte Regine Droin un meita Cerine Vasseur ar tulka palīdzību stāstīja par sava smaržu zīmola radīšanu, katru aromātu, kā arī laipni atbildēja uz visiem jautājumiem (2 stundas kaifoju, klausiets franču valodu). Lieki piebilst, ka pirms pāris stundām ielidojušās francūzietes izskatījās vienkārši nevainojami ! #lifegoals

2006. gadā Regine un Cerine atvēra savu veikaliņu Parīzē, kur piedāvāja retas un izmeklētas smaržas. Drīz vien viņām radās doma par savu parfīmu radīšanu un 18 mēnešu laikā tika izveidota pirmā kolekcija Collection Première. Parasti viena parfīma radīšana, ieskaitot iepakojuma izveidi un visus papīrdarbus, aizņem aptuveni gadu, taču procesā vienmēr rodas vairāki varianti, komplektējot kolekciju. 

Jaunajā kolekcijā Collection d’Ailleurs tiek apvienotas divas lielākās mātes un meitas kaislības - smaržas un ceļošana. Katrs no aromātiem ir veltīts kādai no pasaules valstīm un mums vajadzēja minēt ! Viegli uztveramais un dzirkstošais Blanc De Sienne uzreiz atgādina Itāliju, mistiskais un jutekliskais Ombre Fumée iedvesmojās no Reinjonas salas Indijas okeānā, siltais un bagātīgais Noir D'Orient iemieso Indiju visās tās izpausmēs, bet svaigais un saldais D'Ame De Pique liek atcerēties rožu ieleju Atlasa kalnos Marokā.

Es burtiski iemīlējos Cuir Blanc ādas notīs no pirmās kolekcijas ! Starp citu, šo aromātu Cerine radīja, esot pirmā bērna gaidībās. Dāvanā saņēmu vasarīgo D'Âme De Pique, kas acumirklī iekļuva manā personīgajā topā un izpelnās sajūsmas saucienus no visiem, kam iedodu pasmarožot !

Liels paldies Douglas Latvia par ielūgumu !

PHOTOS Rolands Boss Photography


YOU MAY ALSO ENJOY