Tortes Fabrika

FOTO : MIKS RAMĀNS & LINDA VESATE

Viendien, skrienot darīšanās, pamanīju šo šarmanto vietiņu, paslēpušos mazā ieliņā. Nevarēju atturēties un neienākt, lai uzzinātu, kas slēpjas aiz ķieģeļu sienām un smalkmaizīšu vitrīnēm.

Tikai vienu mēnesi veca, bet jau pilna ar apmeklētājiem. Tortes Fabrika pieder brālim un māsai (cik mīlīgi !) - Natālija valda virtuvē, kamēr Dmitrijs vada biznesa lietas.

Sāksim ar pārsteidzošāko - šie dekori (Pelnrušķītes kleita, vāze ar ziediem) ir TORTES !! 100% ēdamas, starp citu. Lai gan labāk ir noņemt virsējo slāni un ēst tikai kūku, kas ir iekšā - bet būsim reāli, kurš uz to ir spējīgs ? Vienas tādas tortes izveide Natālijai aizņem vidēji 60 stundas. Torte ar ziediem pat vairāk, jo katru ziedlapiņu viņa veido ar rokām.

Atklāšu jums, ka Natālijai ir jurista izglītība un visa šī kūkošana aizsākās kā nevainīgs hobijs - uzcepa pa kūkai svētkos ģimenei un draugiem. Pēdējos 4 gadus viņa pavadīja virtuvē vairāk laika, nekā varētu iedomāties, tāpēc savas Tortes Fabrikas atvēršana bija dabisks solis.

Šeit visu cepj no īstiem produktiem - nekādu pulverīšu un mākslīgu krāsvielu ! Lai gan Dmitrijs atzīst, ka tas nav pats ekonomiski izdevīgākais lēmums, viņi nevēlas upurēt kvalitāti, lai gūtu īslaicīgu peļņu. Bravo !

Es iemīlēju šo vietu - tās Parīzes stila interjeru, pasakainās kūkas, mutē kūstošos gardumu un laipnos īpašniekus, kuri tiešām rūpējas par katru apmeklētāju. Ja jums kādreiz būs vajadzīga īpaša torte - nāciet uz Tortes Fabriku !

SEKO : TORTES FABRIKA  FACEBOOK | INSTAGRAM @TORTES_FABRIKA

ADRESE : BERZAUNES IELA 7, RĪGA, LATVIJA

 
 

IESKATIES ARĪ ŠEIT