Trusis Kafe

Esmu ļoti priecīga, ka varu jums pastāstīt par šo vietu ! Īstenībā es staigāju tai garām katru dienu, dodoties uz ofisu un vienmēr domāju, ka jāienāk te pusdienās. Tas beidzot notika, kad draudzene piedāvāja tikties Trusī. Savādāk beigtos tāpat kā ar to Franču kafetēriju Vecrīgā, kurai blakus strādāju - tā aizvērās pirms paspēju tur iegriezties (un tā apņemšanās ilga mēnešiem).

Vieta ir mierīga un silta - tieši tik slinka, cik nepieciešams, lai justos labi. Varbūt tas ir ķieģeļu sienu, koka mēbeļu un krāsaino lampiņu dēļ. Bet varbūt tas ir rīta saules staru dēļ, kuri iespīd pa logiem. Taču visdrīzāk Truša šarms nāk no cilvēkiem, kuri radīja šo vietu un rūpējas par to ar mīlestību.

Trusi izveidoja divas draudzenes - abas Ildzes. Vienai no Ildzēm radās ideja par kafejnīcu un bez nekādas pieredzes šajā biznesā, viņa nolēma to realizēt. Tajā brīdī pievienojās otra Ildze, kurai par laimi bija neliela pieredze šajā jomā. Viņas pašas savām rokā izremontēja telpu - arī nogāza sienu un pārvērta to par koka leti (girl power !!). 

Visvairāk man patīk ēdiena filosofija šeit. Kad mēs pērkam produktus mājas ledusskapim, izvēlamies pašu svaigāko, labāko un kvalitatīvāko. Un Trusī dara tāpat. Es biju ļoti pārsteigta uzzinot, ka svaigo maizi pērk pie vietējā maiznieka, tāpat kā dārzeņus un vīnus ved no mazajiem Latvijas lauksaimniekiem.

Ticiet vai nē, bet jūs to sajutīsiet !

SEKO : TRUSIS KAFE FACEBOOK | INSTAGRAM  @TRUSISKAFE

ADRESE : DZIRNAVU IELA 43, RĪGA, LATVIJA

 

IESKATIES ARĪ ŠEIT