🇱🇻VICHY Slow Age Prezentācija

DISCLAIMER
This post was created before my switch to cruelty-free lifestyle.
Šis raksts tika veidots pirms manas pārejas uz cruelty-free dzīvesveidu.

Trešdien, 29. martā VICHY prezentēja jaunu līdzekli novecošanās pazīmju aizkavēšanai - fluīdu Slow Age. Pasākums noritēja skaistajā Rīgas pilsētas Ziemeļu dzimtsarakstu nodaļas Ziemas dārzā (te atbilde visiem tiem, kuri vaicāja, vai es slepenībā neprecos, ha). 

Zaļajiem augiem piepildītā telpa ļāva aizmirst par pelēko un auksto laiku ārā un iegremdēties tropiskos sapņos, atlaižoties uz spilvena mājīgā pusaplī - ļoti piemēroti produkta konceptam slow life. Trakājā un steidzīgajā mūsdienu pasaulē adas novecošanās vairs nav tikai bioloģisks process. To ietekmē gan apkārtējā vide (kaitīgie saules stari, gaisa piesārņojums), gan pārtika, kuru uzņemam ikdienā, gan stresa līmenis. 

Nevaru beigt priecāties par skaisto pudelītes iepakojumu ! Pati pudelīte ir veidota no stikla, kas piešķir patīkamu smagumu un kvalitātes sajūtu. Slow Age fluīds sola koriģēt redzamās ādas novecošanās pazīmes un palēnina jaunu pazīmju rašanos. Inovatīvā formula ir bagātināta ar tādām spēcīgām sastāvdaļām kā Vichy termālais ūdens, kas spēcina ādu, Baikāla saknes ekstraktu, kas ir spēcīgs antioksidants, Bifidus probiotiku, kas veicina ādas aizsargspējas, kā arī SPF25. 

Fluīds ir piemērots gan sievietēm, gan vīriešiem, taču jāņem vērā, ka tam ir viegls aromāts (ļoooti skaists aromāts), kas varētu nepatikt stiprajam dzimumam.

Lāzerplastikas klīnikas ārste-dermatoloģe Anna Bērziņa sniedza nelielu lekciju, iepazīstinot mūs ar terminu Ekspozoma. "Ekspozoms (exposome) ir visu ārējo (klimats, piesārņojums, UV starojums) un iekšējo (uzturs, stress, emocionālais fons u.c.) faktoru, kam esam pakļauti dzīves laikā, uzkrāšanās un ietekme uz mūsu organismu un veselību. Neapzinoties šos faktorus un nereaģējot uz to iedarbību, āda noveco ātrāk un redzamāk. Dermatologi iesaka apzināties savu ekspozomu un izvēlēties piemērotu un pareizu ādas kopšanu un aizsardzību.” 

Zīmola vēstneses, kuras pirmās izmēģināja Vichy Slow Age fluīdu un dalījās savos iespaidos. No kreisās: zīmola QooQoo dizainere Aļona Bauska, Youtubere Anete Ozoliņa, dzīvesstila blogere Brigita Dambe, dzīvesstila blogere un jaunā māmiņa Agija Kola-Kanča un skaistumkopšanas redaktore un modes dizainere Dace Krieviņa-Bahmane..

Prezentācijas laikā mums bija iespēja baudīt izmeklētas uzkodas no restorāna Entresol. Kā vēlāk pastāstīja šefpavārs Raimonds Zommers, uzkodas bija gatavotas no 5 ādai īpaši labvēlīgiem produktiem : sēnēm, avokado, apelsīniem, laša un riekstiem. Pakārdināšu jūs ar dažām bildēm zemāk. 

Deserts ar slāpeklī gatavotu saldējumu. Izskatījās tikpat episki, cik garšoja.

Fluīds VICHY Slow Age būs pārdošanā no 1. maija, aptuvenā cena €37.

FOTO Kristaps Bardziņš

Paldies VICHY Latvia & A.W. Olsen&Partners par uzaicinājumu !


YOU MAY ALSO ENJOY