BACKSTAGE : Viktorija Mironova Design SS16 Video Filmēšana

Dizainere, bet, pirmkārt, mana labākā draudzene, Viktorija Mironova aktīvi strādā pie Pavasara / Vasaras 2016 kolekcijas. Pagāšnedēļ viņa atlidoja uz Rīgu un koferī atveda līdzi pāris tērpus no jaunās kolekcijas. Mēs nevarējām palaist garām iespēju radoši pastrādāt kopā !

Vakar mēs devāmies uz nesen atvērto fantastisko cafe- lounge Annas Dārzs. Mēs uzreiz iemīlējām Skandināvu stila interjeru, super-draudzīgo personālu un izsmalcināto ēdienkarti. Pavasarī šeit uzziedēs īsts dārzs, bet tikmēr droši variet baudīt darbadienu pusdienu piedāvājumu, brīvdienu brančus un vakara koncertus.

Miks pievienojās mūsu komandai operatora statusā, kamēr skaistule Dominika iejutās modeles lomā. Es veidoju make-up un mēģināju notvert backstage kadrus ar savu iPhone, jo netīšām aizmirsu mājās kameru.

Jaunā kolekcija solās būt romantiska, sievišķīga un ēteriska. Maigas krāsas, delikāts šifons un gaisīgi elementi izpauž īstas sievietes esenci. Jau filmēšanas laikā vairākas apmeklētājas interesējās par iespēju iegādāties kādu no tērpiem.

Video es jums parādīšu tiklīdz tas būs gatavs, bet tikmēr variet ielūkoties filmēšanas procesā !


IESKATIES ARĪ ŠEIT