🇱🇻WELLA Beauty Breakfast & Līnijas Oil Reflections Prezentācija

DISCLAIMER
This post was created before my switch to cruelty-free lifestyle.
Šis raksts tika veidots pirms manas pārejas uz cruelty-free dzīvesveidu.

9 jūnijā blogeri un skaistuma eksperti tika aicināti uz Skaistuma Brokastīm WELLA International Studio. Pagājušais pasākums (studijas atklāšana) bija lielisks, tāpēc jutos very excited - īpaši tāpēc, ka ielūgumā tika norādīts, lai ierodamies ar tīriem un neieveidotiem matiem.

No sākuma viesiem tika prezentēts jaunais Dry Bar koncepts, izveidojot frizūras 15 minūšu laikā. Šis pakalpojums būs pieejams visos WELLA Professionals salons no jūlija. Mēs varējām izvēlēties vienu no 7 šīs sezonas aktuālajiem matu sakārtojumiem - apjomīga zirgaste, boho stila sakārtojums, iepīta bize, mitro matu efekts, pludmales lokas, viegli viļņoti mati vai izteiktas lokas. 

Man friziere piedāvāja iepīt bizi un es nevarēju vēl vairāk piekrist. Tīrajos matos tika iepūsts sausais šampūns EIMI Dry Me, kurš piešķīra matiem tekstūru. Lai arī cik glamūrīgi es gribētu izskatīties, malkojot šampanieti brokastīs, līdzība ar troll doll ir neapstrīdama. Frizūra tika nofiksēta ar matu laku un turējās godam arī ārkārtīgi vētrainajos laikapstākļos todien.

Pēc fotogrāfēšanās un Tinto sarūpēto uzkodu baudīšanas, mēs tikām iepazīstinātas ar aktuālajiem WELLA Professionals SUN produktiem, kuri aizsargā no kaitīgā saules starojuma, kā arī palīdz matiem un galvas ādai atkopties pēc saulē pavadītām dienām. Līnija sastāv no matu un ķermeņa šampūna, aizsargājoša krēma, matu un ķermeņa mitrinātāja un aizsargājoša spreja (jā, jūs nepārlasījāties - produktus var lietot gan matiem, gan ķermenim un sejai !).

Taču galvenais iemesls, kāpēc mēs sapulcējāmies, bija jaunās WELLA Professionals Oil Reflections līnijas prezentācija. Balti - zeltīts dreskods tika ieturēts saskaņā ar produktu iepakojumu. Bagātināti ar kamēlijas eļļu un baltās tējas ekstraktu, šie produkti padara matus īpaši gludus un mirdzošus. Līnija sastāv no šampūna, kondicioniera, maskas, eļļas (jeb esences) un eliksīra.

Zinu, ka šis raksts drīz pārvērtīsies par grāmatu, taču nevaru jums neatstāstīt vēl pāris faktus, kuri man personīgi likās ļoti svarīgi ! Daudzi cilvēki pieļauj elementāras kļūdas, nelietojot kondicionieri, vai klājot matu masku pārāk bieži utt. (been there, done that). Tātad, viss pa punktiem : 

  1. Visos līnijas produktos ir labās sastāvdaļas atšķirīgā koncentrācijā.

  2. Šampūns attīra matus un atver matu zvīņas. Baltie, biezie šampūni arī pabaro matus, savukārt caurspīdīgie, gēlveida šampūni ir vieglāki un tikai attīra.

  3. Kondicionieris aizver matu zvīņas, padarot tos gludus. Tajā ir aptuveni 30% vērtīgo sastāvdaļu.

  4. Matu maskā ir aptuveni 70% vērtīgo sastāvdaļu. Tā ir jālieto 1-2 reizes mēnesī un jātur 5-7 minūtes - biežāk un ilgāk nav jēgas, jo mats vienkārši nespēs uzsūkt vairāk un jūs tikai velti izlietosiet produktu.

  5. Eliskīrs ir 100% koncentrāts, kuru lieto salonos un tas acumirklī spēcīgi iedarbojas uz matiem.

  6. Matu eļļa ir speciāli izveidota tā, lai izsūktos cauri visiem mata slāņiem, nepadarot tos taukainus, Uztaisījām eksperimentu ar salvetēm - uz vienas uzpilinājā Luminous Smoothening Oil, bet uz otras parastu Makadamijas eļļu. Pirmā izsūcās caur visiem salvetes slāņiem, kamēr otrā tikai caur pirmajiem diviem.

Mīlu pasākumus, kuros var gan izklaidēties, gan uzzināt kaut ko jaunu ! Oil Reflections produktus drīz sākšu testēt - gaidiet atsauksmi !

Paldies WELLA Professionals par ielūgumu !


YOU MAY ALSO ENJOY