🇱🇻WELLA International Studio Atklāšana & Meistarklase

DISCLAIMER
This post was created before my switch to cruelty-free lifestyle.
Šis raksts tika veidots pirms manas pārejas uz cruelty-free dzīvesveidu.

1. martā tika atklāta friziermākslas studija WELLA International Studio. Man bija iespēja apmeklēt to jau nākamajā dienā un kopā ar vairākām blogerēm apskatīt jaunās telpas, iepazīties ar pašu zīmolu un izmēģināt jaunos produktus meistarklasē.

Zīmols WELLA pastāv jau 136 gadus un dažādās valstīs tas ir pazīstams kā Londa, Kadus vai Clairol. Man šķita interesanti tas, kā WELLA sadala sievietes vairākās grupās, pieskaņojot matu kopšanas līnijas : 

  1. Perfekcionistēm - System Professional

  2. Tendenču noteicējām - Sebastian

  3. Baudītājām - WELLA

  4. Praktiskajām - Londa

  5. Plānu matu īpašniecēm - Nioxin

WELLA frizieru komanda, kura pēc brīža palīdzēs mums veidot frizūras (tikai mēs pagaidām par to vēl neko nezinām !).

Mums bija iespēja izmēģināt jauno matu produktu līniju EIMI (no grieķu valodas nosaukums tulkojas Es esmu). Visiem produktiem ir vienāds pelēks iepakojums, atšķirās tikai logo krāsa, kura apzīmē efektu : rozā - apjomam, violetie - nogludināšanai, zilie - tekstūrai, dzeltenie - spīdumam, tumši zilie - fiksācijai.

Es te izskatos tik nopietna, lai gan īstenībā mums ar Dmitriju gāja diezgan jautri ! Pro tips - no sākuma matu šķipsna ir jāsasilda, izbraucot caur to ar lokušķērēm un tikai tad jātin. Lai loka labi turētos, to ir svarīgi kārtīgi uzsildīt, pēc tam kārtīgi atdzesēt un tikai tad ķemmēt.

Uztaisīju lokas un iepinu bizi vienā sānā - viegli, romantiski un vasarīgi. Katra no mums saņēma arī sertifikātu par piedalīšanos meistarklasē un dāvanu maisiņu. Produktus testēšu, tā kā gaidiet reviews drīzumā !

Paldies WELLA Professionals par ielūgumu !

FOTO : JĀNIS SALIŅŠ & LINDA VESATE


YOU MAY ALSO ENJOY